KURUMSAL

GÜVEN ALTAN HAKKINDA

32 yıllık birikime sahip olan GÜVEN ALTAN OTOMOTİV, 1985 yılına kadar özellikle 2. el ticaretinde uzmanlaşmıştır. Şirketimiz 1985 yılından bu yana RENAULT MAİS'in Yetkili Satıcılığını başarıyla sürdürmektedir. Bugüne kadar binlerce müşterimizle iletişimimiz, ticari ilişkimiz ve dostluğumuz oldu. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için 5000 m2'lik kapalı, 2.000 m2'lik açık alanı olan, ulaşımı ve parkı kolay modern plazamızda hizmetimize devam ediyoruz.

Plazamızda Renault ve Dacia markalarının tüm seçeneklerini görebilir, test edebilir, eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizin sizlere sunacağı avantajlı satış şartlarını öğrenebilirsiniz. 2500 m2'lik en son teknoloji ile donatılmış servisimizde konusunda uzman, teknik eğitimli elemanlarımızla mekanik, kaporta, boya sorunlarınızı çözerek sizlerin sorunsuz bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlamaktayız.

TÜM HİZMETLER

GÜVEN ALTAN Filo kiralama hizmetleri ile siz değerli müşterilerine kaliteli, güvenilir, avantajlı, çözümler sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik lider markaların otomobillerini şirketimiz aracılığıyla kiralayarak büyük kolaylık ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

GÜVEN ALTAN olarak önceliğimiz, uzman kadromuz ile müşteri taleplerine en kısa sürede en iyi çözümleri sunabilen, sektörel dinamikleri sürekli olarak bilimsel metotlarla izleyen, gelişmeleri yakından takip eden ve bu birikimlerini çözüm ortağı olduğu kurumsal müşterilerinin lehine kullanabilen uzun dönem araç filo kiralama şirketi kimliğini daima muhafaza etmek olacaktır. Sorunlarınızı dinlemek, birlikte çözüm üretmek, dün olduğu gibi yarın da ilkemiz olacaktır. Ticari yaşamımızdaki 28 yıllık tecrübe ve değişim bizlerin en büyük kılavuzudur. İletişimimizin sadece ticari ilişkimizle kalmayacağını ümit eder, hizmetlerimizle her türlü sorununuzda bir dost gibi yanınızda olacağımızı taahhüt ederiz.